Linia lotnicza Ryanair (FR) - Pasazer.com



×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Ryanair (FR)


 5.9

/10

RyanairIrlandzkie linie lotnicze Ryanair powstały w 1985 roku i są największą tanią linią lotniczą w Europie. Pierwsze połączenie z irlandzkiego Waterford do Londynu odbyło się w lipcu 1985 samolotem Bandeirante.

W Polsce Ryanair obecny jest od marca 2005 i lata z 10 polskich lotnisk w większości na Wyspy Brytyjskie.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń Ryanair



Zalety: Lot charterowy Poznań - Varna Ryanair Sun. Samolot 3 letni. Tylko 20 minut opóźnienia. Obsługa pokładowa polsko - irlandzka, zawsze "pod ręką". Sympatyczne powitanie przez pilota z informacjami o pogodzie. Do zbyt ciepłego wina steward sam zaproponował doniesienie lodu. W samolocie dość chłodno ale zawsze można przekręcić nawiew. Piloci sprawnie ominęli burzę i bezpiecznie, choć twardo wylądowali.
Wady: Wyjątkowo mała porcja frytek do nuggetsów:-)
10

/10

4 dni, 9 godzin temu,  
Zalety: Brak jakichkolwiek zalet tej przekłamanej tandety
Wady: -Niekompetentny personel, który nie ma pojęcia o niczym - Dodatkowe 7 godzin spędzonych na lotnisku w oczekiwaniu na lot bez jakiejkolwiek informacji ze strony obsługi -Rekompensata za opóźniony o ponad 7 godzin lot w postaci bonu na 'nie więcej niż 5 euro', śmiech na sali - Dodatkowe opóźnienia generowane przez rażącą niekompetencję pracowników - Linia odmówiła zwrotu pieniędzy za bilety, bo 'sytuacja była od nich niezależna' - można było przynajmniej poinformować pasażerów, przeprosić za niedogodności i zorganizować lot zastępczy, żadna filozofia - Tania tandeta, wyłudzająca od ludzi pieniądze za opóźnione loty, zrobią wszystko, by nie zrekompensować niedogodności - Wstyd i hańba lotnictwa
1

/10

04/08/2018 12:02,  
Zalety: zerooo
Wady: Z Tuluzy odwołali lot FR4562 22.07.2018 o 9.40 sms dostałem 21.07.2018 o godz 18.57 pozostawili mnie na 7 dni z małym dzieckiem w obcym kraju bez grosz Euro ze tak powiem nie polecam tej firmy dzieki życzliwości rodaków na obczyznie jakoś przetrwałem nie polecam dno totalne dno ale juz poszły papiery do ULC i do Rzecznika praw szukam wszystkich pasażerów tego lotu ja tego tak nie zostawie nie mam nic do stracenia jak bedze trzeba są jeszcze media pozdrawiam wszystkich forumowiczów i latajcie innymi liniami
1

/10

01/08/2018 19:01,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie